Never look back

September 22, 2016

 

karbowska

Dzień dobry wszystkim,

Dziś  kolejna sesja po za miastem w sukience, która chyba na stałe będzie wisieć w mojej szafie. Kupiona na wyprzedaży 4 lata temu w Zarze, świetnie się spisuje na wielu okazjach. Szkoda, że teraz rzadko można kupić w sieciówkach tak dziewczęce i „grzeczne” sukienki. Wszędzie tylko te rozszarpane jeansy i szorty, dzięki którym pośladki chociaż w połowie  mogą ujrzeć światło dzienne.

Zawsze podziwiałam właścicielki owych szortów, bo na prawę trzeba mieć  silną osobowośći i być mega pewnym siebie, żeby wyjść na ulicę  i na żywo uświadamiać ludzi z bliska, jak wygląda cellulit i jak dumnie go eksponować.

Nie żeby tego typu szorty były przeznaczone tylko dla właścicielek wytrenowanych i jędrnych pup, ale jednak warto by było przed wyjściem z domu, krytycznie zastanowić się, czy te super szorty, oprócz tego że są modne tego sezonu, pasują również do budowy naszego ciała.

Na ulicach Barcelony nie wiele dziewczyn sobie zadaje to pytanie przed wyjściem.

Zastanawiam się  tylko, czy noszą je bo mają gdzieś opinię innych, czy po prostu nie są świadome, jak naprawdę „źle”to wygląda.

A może któraś  z Was podzieli się  swoimi przemyśleniami na ten temat?

Pozdrawiam!


karbowska

karbowska

karbowska

karbowska

Photos – María Álvarez

 

You Might Also Like